Címlap Magyar focinaptár: Egy meccs az NB I-ben, kettő az NB II-ben - a mai program

Olvasóink értékelése: 4 / 5

Csillag aktívCsillag aktívCsillag aktívCsillag aktívCsillag inaktív
 

Október 24.
19:00: Újpest – Nyíregyháza Spartacus (NB I)

17:00: Szolnok - Békéscsaba (NB II)
19:00: Csákvár - Mezőkövesd (NB II)

Október 25.
14:00: Puskás Akadémia – MTK (NB I)
16:00: Kecskemét – Bp. Honvéd (NB I)
18:00: PMFC-Matias – Lombard Pápa (NB I)
18:00: Diósgyőr – Dunaújváros (NB I)
20:00: MVM Paks – Videoton FC (NB I)

14:30: Szeged - Ajka (NB II)
14:30: SZTK - Kaposvár (NB II)
14:30: Cegléd - Vasas (NB II)
14:30: Soroksár - Balmazújváros (NB II)
14:30: Siófok - Sopron (NB II)
16:00: ZTE - Gyirmót (NB II)

Október 26.
13:30: Magyarország - Horvátország (U17-es Eb-selejtező, Telki)

16:30: Debreceni VSC – Ferencváros (NB I)
18:30: Szombathelyi Haladás – Győri ETO (NB I)

Október 28.
Magyar Kupa-játéknap:
17:30: Videoton - DVTK

Október 29.
Magyar Kupa-játéknap:
12:30: Kisvárda (NB III) - Vác (NB III)
12:30: Ajka (NB II) - Újpest
16:00: Pécs - Debrecen
17:00: Szolnoki MÁV (NB II) - MTK
18:00: Gyirmót (NB II) - Győri ETO
18:00: Csákvár (NB II) - Békéscsaba (NB II)
18:00: Budapest Honvéd - Ferencváros

Október 31.
19:00: Kecskemét – Puskás Akadémia (NB I)

November 1.
14:00: Győri ETO – Diósgyőr (NB I)
16:00: Dunaújváros – PMFC-Matias (NB I)
16:00: Nyíregyháza Spartacus – Szombathelyi Haladás (NB I)
18:00: Lombard Pápa – Debreceni VSC (NB I)
20:00: Ferencváros – MVM Paks (NB I)

November 2.
16:30: MTK – Újpest (NB I)
18:30: Videoton FC – Bp. Honvéd (NB I)

November 7.
19:00: Bp. Honvéd – Ferencváros (NB I)

November 8.
14:00: Kecskemét – Videoton FC (NB I)
16:00: MVM Paks – Lombard Pápa (NB I)
16:00: Újpest – Puskás Akadémia (NB I)
18:00: PMFC-Matias – Győri ETO (NB I)
20:00: Debreceni VSC – Dunaújváros (NB I)

November 9.
16:30: Szombathelyi Haladás – MTK (NB I)
18:30: Diósgyőr – Nyíregyháza Spartacus (NB I)

November 14.
20:45: Magyarország – Finnország (válogatott, Albert-stadion)

November 21.
19:00: Kecskemét – Újpest (NB I)

November 22.
14:00: MTK – Diósgyőr (NB I)
16:00: Dunaújváros – MVM Paks (NB I)
16:00: Puskás Akadémia – Szombathelyi Haladás (NB I)
18:00: Nyíregyháza Spartacus – PMFC-Matias (NB I)
20:00: Lombard Pápa – Bp. Honvéd (NB I)

November 23.
16:30: Videoton FC – Ferencváros (NB I)
18:30: Győri ETO – Debreceni VSC (NB I)

November 28.
19:00: Dunaújváros – Bp. Honvéd (NB I)

November 29.
14:00: Újpest – Szombathelyi Haladás (NB I)
16:00: MTK – PMFC-Matias (NB I)
16:00: Lombard Pápa – Videoton FC (NB I)
18:00: Puskás Akadémia – Diósgyőr (NB I)
20:00: Ferencváros – Kecskemét (NB I)

November 30.
16:30: Debreceni VSC – Nyíregyháza Spartacus (NB I)
18:30: Győri ETO – MVM Paks (NB I)

December 5.
19:00: Ferencváros – Lombard Pápa (NB I)

December 6.
14:00: Bp. Honvéd – Győri ETO (NB I)
16:00: PMFC-Matias – Puskás Akadémia (NB I)
16:00: Dunaújváros – Videoton FC (NB I)
18:00: Szombathelyi Haladás – Kecskemét (NB I)
20:00 :MVM Paks – Nyíregyháza Spartacus (NB I)

December 7.
16:30: Diósgyőr – Újpest (NB I)
18:30: Debreceni VSC – MTK (NB I)

2015:

Március 29.
20:45: Magyarország – Görögország

Június 13.
18:00: Finnország – Magyarország

Szeptember 4.
20:45: Magyarország – Románia

Szeptember 7.
20:45: Észak-Írország – Magyarország

Október 8.
20:45: Magyarország – Feröer

Október 11.
18:00: Görögország – Magyarország